Koniec roku akademickiego. Podziękowania i życzenia! 25.06.2010 10:42

Z okazji zakończenia roku akademickiego 2009/2010 wszystkim studentom życzę udanych wakacji!

Życzenia najbardziej gorące kieruję do wszystkich członków Koła Zapachowej Jakości Powietrza.

Bardzo dziękuję za zaangażowanie i rzetelną pracę uczestnikom olfaktometrycznych pomiarów wykonywanych w warunkach przemysłowych (Szczytno 2009, Oława 2010) oraz prowadzącym warsztaty olfaktometryczne w Szczecinie (Drzwi Otwarte ZUT (format:  jpg, rozmiar:  332 kB)), Górach Sowich (Wiosenny Zjazd  Sekcji Studenckiej PTChem) i w Kołobrzegu (Konferencja Baltic Green Belt).

Życzę wielu miłych wrażeń i dobrego odpoczynku wszystkim, którzy mogą sobie na wypoczynek pozwolić. Tym, którzy planują letnią pracę, życzę, żeby wysiłek przynosił satysfakcję. Wielu sukcesów!

Absolwentom życzę oczywiście tego samego!  Dodatkowo proszę - nie zapominajcie o olfaktometrii. Wspólnie uda nam się ją spopularyzować!

Joanna Kośmider